Siedziba Rady Dzielnicy

 

Przychodnia Lekarska

ul. Strzemieszyckiej 375

42-530 Dąbrowa Górnicza

 

Kontakt do Zarządu Dzielnicy

Bogdan Banasik - Przewodniczący Zarządu Dzielnicy

tel. 500 022 528

banasik@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Beata Kasprzyk - Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy

kasprzyk@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Jolanta Łosicka - członek Zarządu Dzielnicy

losicka@radadzielnicystrzemieszyce.pl


 

Kontakt do Rady Dzielnicy

Krzysztof Mroziński - Przewodniczący Rady Dzielnicy

mrozinski@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Alicja Cieplak–Wiatrowska - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy

alicjacieplak@gmail.com

 

Kontakt do radnych Rady Dzielnicy:

Bogdan Banasik - banasik@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Alicja Cieplak–Wiatrowska - alicjacieplak@gmail.com

Sławomir Górak - aparnika@interia.pl

Ewa Gronkowska - gronkowska@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Sławomir Haberka - haberka@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Beata Kasprzyk - kasprzyk@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Adam Kopeć - kopec@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Jolanta Łosicka - losicka@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Marcin Młyński - mlynski@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Krzysztof Mroziński - mrozinski@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Halina Mucha - halina.maria.5@wp.pl

Jerzy Reszke - jerzy.reszke@gmail.com

Bartosz Straszak - b.straszak@op.pl

Maria Warat - warat@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Wiesław Frydrych - frydrych@radadzielnicystrzemieszyce.pl

Rada Dzielnicy Strzemieszyce Wielkie